destek

Bilgisayarınızda ve mobil cihazınızda, teknik bir konuda size yardımcı olmak için, bu uzaktan masaüstü yardım oturumunu talep ve kabul ederek, masaüstünde ve tüm sistemde yapılacak olan tüm değişikliklerdeki sorumluluğu kabul etmektesiniz.

Arp Teknoloji temsilcisi tarafından uzaktan destek oturumu başlatılmadan önce, tüm kişisel ve gizli bilgilerin içerdiği dosya ve uygulamalarınızı kapatınız, bu gizlilik için çok önemlidir.

Arp Teknoloji olarak, tüm uzaktan destek oturumu süresince bilgisayarınızın yanında kalmanızı önemle rica ederiz.

Sizin verileriniz bizim için önemlidir, bu sebepten tüm verilerinizin yedeğini düzenli olarak ve bu uzaktan destek oturumu öncesinde almanızı önemle belirtmek isteriz. Uzaktan destek oturumu sırasında meydana gelebilecek herhangi bir veri kaybında Arp Teknoloji sorumlu tutulamaz. Verileriniz için yedekleme prosedürü oluşturmak için yardıma ihtiyacınız olursa, bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.

Bu uygulama bir TeamViewer GmbH ürünüdür, şu an çalıştırmakta olduğunuz ürün yine TeamViewer GmbH şirketi tarafından, sadece Arp Teknoloji teknik destek ekibinin kullanması için özelleştirilmiştir. Başka bir kişi veya firma çalışanları tarafından kullanılamaz ve dağıtalamaz.

© 2008-2020 by arp teknoloji - bursa-türkiye