g suite

g suite'i tanıyalım
g suite hakkında konuşalım!

değişim hızlanıyor ve şirketlerin inovasyona ve başarıya uyum sağlamaları gerekiyor. tarih, uyum sağlayamayanların genellikle pazar payını kaybettiklerini ve tamamen ilgisiz olduklarını göstermiştir.

peki, şirketlerin işlerini değiştirmek, uyarlamak ve dijital olarak dönüştürmeye hazır olması için başka bir yol nedir?

çalışanların işlerini yapması için her gün kullandıkları temel araçlarla başlayabilirler.

eski araçlar değişimin önündeki engeller olabilir, çünkü çalışanlar masaüstlerinde ayrı ayrı çalışır, çeşitli dosya sürümlerini ileri geri e-postayla gönderir, bağlantıları kesilmiş yerlerde saklar ve tekrarlanan sıradan görevlere çok fazla zaman harcarlar.

g suite'in değeri, şirketlerin yalnızca teknolojik bir değişim değil, aynı zamanda kültürel bir değişim getirerek dijital olarak dönüşümüne yardımcı olmasıdır. peki bunu nasıl yapabiliriz? insanların daha hızlı, daha akıllı ve birlikte çalışmasına yardımcı olmaya odaklayarak.

  • daha hızlı - çünkü hız şirketlerin daha hızlı pazara girmesine ve rekabet etmesine yardımcı olur.

  • daha akıllı - çünkü şirketlerin akıllı kararlar alması için iş verilerini tam olarak kullanması gerekiyor

  • ve birlikte - çünkü gerçekten işbirlikçi bir kültür, başarılı bir işin belkemiğidir.

g suite en başından beri bulut için tasarlandı ve google cloud'a office gibi eski araçlara karşı doğal bir avantaj sağladı. bu, her şey bulutta saklandığından, kesintisiz, gerçek zamanlı işbirliği ve güçlü bir arama sağlayabileceği anlamına gelir. ayrıca g suite, google'ın her gün gördüğü sinyal ölçeğini kullanarak proaktif güvenlik araçları sunabilir.

g suite'in içine biraz daha bakalım.

g suite, işletmelerinin çalışanlarının nerede olurlarsa olsunlar birbirleriyle bağlantı kurmasına yardımcı olacak uygulamaları vardır.

örneğin;

  • yüz yüze toplantılar yapılmasını sağlayan kurumsal video çözümümüz "meet",

  • ekip odaları ve iş parçacıklı görüşmeler içeren sohbet platformumuz ve akıllı bulut kurumsal telefon çözümümüz "voice".

çalışanlar, aynı anda birlikte oluşturabilecekleri sunumlar için "e-tablolar" (google’ın yapay zekâsı tarafından desteklenen e-tablolar, slaytlar) ve işbirlikçi dijital beyaz tahtanız "jamboard" gibi uygulamalarla bir projeyi hayata geçirmek için ihtiyaç duydukları her şeyi de oluşturabilirler.

g suite ayrıca, güvenli "bulut depolama" ve "dosya paylaşımı" için kullanılan "drive" gibi uygulamalarla işletmelerin dosya ve verileri daha kolay kontrol etmesine ve bunlara daha güvenli bir şekilde erişmesine yardımcı olur.

"cloud search" - işletmeniz için google arama tarafından desteklenen bir arama motoru ve şirketlerin kullanıcılarını yönetmek ve yönetici, "mobil" ve "apps kasası" gibi uygulamalar aracılığıyla güvenliğini sağlamak için ihtiyaç duyduğu her şey

g suite'i benimseyen kuruluşlar için g suite, gerçek iş değeri sağlamaya yardımcı olur. "forrester" toplam ekonomik etki analizi, müşterilerin iş üzerindeki etkisini dört temel şekilde gördüğünü göstermektedir:

  • g suite kullanan şirketler, gelir artışını hızlandıran yeni girişimler uygulayabilir hale geldi,

  • g suite'a geçmek yıl boyunca fazladan bir ay almak gibi önemli zaman tasarrufu sağladı,

  • g suite ile müşteriler veri ihlali riskini önemli ölçüde azalttı,

  • isteğe bağlı teknik desteği azaltarak ve yerel sunucuları ve eski yazılım lisanslarını kullanımdan kaldırarak, müşteriler bt maliyetlerini önemli ölçüde düşürdüler.

gördüğünüz gibi, g suite, şirketlerin tam potansiyellerini gerçekleştirebildikleri, kurumsal iş hacminin en üst düzeye çıkabileceği ve üretkenlik araçlarının sadece bir fayda değil, aynı zamanda iş için rekabet avantajı olduğu bir ortam yaratarak şirketleri dijital olarak dönüştürebilmektedir.

© 2008-2020 by arp teknoloji - bursa-türkiye